شرکت صنعتی مروارید هامون

در راستای اجرای مسوولیت اجتماعی، شرکت مروارید هامون با حمایت شرکت پاکسان و مشارکت گروه توسعه ملی ، اقدام به توزیع بسته های شوینده و اهداء کیف هایی حاوی لوازم تحریر در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان نمود.

 

 

به گـزارش روابط عمومی شـرکت مرواریـد هـامون: بنا به دستور مدیـرعامل این شرکت جناب آقای دکتر سعیدی و با حمایت شرکت پاکسان و همکاری گروه توسعه ملی، براساس هماهنگی های به عمل آمده فی مابیـن روابط عمومی های گروه توسعه ملی و شـرکت مرواریـد هامون مقـرر گردید: بستـه های حمایتـی شوینده تهیـه شده از طرف شرکت پاکسان که هر کدام بـه ارزش: 5.000.000 ریـال و بسته های لوازم تحریر تهیه شده از طرف گروه توسعه ملی هر کدام به ارزش: 3.500.000 ریال به این مناطق اهداء گردد، این بسته ها در تاریخ 26 شهریور ماه 1400 در منطقه هامون استان سیستان و بلوچستان به کودکان ایـن خانوار ها اهدا شد.

 

 

این هدایا با حضـور دکتـرمـصطـفی سعیـدی مدیـر عامل شرکت مرواریـد هامون به همراه مدیـر روابط عمومـی این شرکت و به نـمایندگی از گروه توسعه ملی جنـاب آقای دکتر حیدری مدیـر روابط عمومی این گروه و مدیـران ذیربط ، به طور مستقیم دربین خانواده های بی سرپرست و بدسرپرست و دارای مشکلات معیشتی تقدیم حضورشان گردید.

 

 

باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و ضرورت توجه به مناطق محروم وهمچنین توجه ویژه به رفع مشکلات گسترده معیشتی موجود در این مناطق ، مقرر گردید این نوع کمک ها از این پس به صورت سازماندهی شده تهیه و توزیع گردد.

 

 

در این بین جناب آقای دکتر سعیدی به عنوان سفیر هامون در راستای اجرای مسوولیت اجتماعی طی حکمی از سوی مدیر عامل هلدینگ صنعت شوینده کشور جاب آقای دکتر نعمت اللهی برگزیده شدند.

 

 

درادامه بازدید از مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان مدیر عامل شرکت مروارید هامون دکتر سعیدی افزودند: ما امروز از نزدیک شاهد مشکلات معیشتی موجود در بین مردم شریف این مناطق بودیم و به مشکلات آنان گوش فرا دادیم ، ایشان دستور دادند از این پس به صورت ماهانه از طرف شرکت مروارید هامون بسته های شوینده به این مناطق تخصیص یابد.

 

 

انتهای پیام///.

ارسال نظر