پیام مدیرعامل شرکت مروارید هامون به مناسبت آزاد سازی خرمشهر

پیام مدیرعامل شرکت مروارید هامون به مناسبت آزاد سازی خرمشهر

مدیرعامل شرکت مروارید هامون در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس فرا رسیدن سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر را تبریک گفت:

به گزارش روابط عمومی مروارید هامون : متن پیام صمد منصوری نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر بدین شرح است:

با نام و یاد خدا

سوم خرداد برای ما نقطه عطفی در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی است. فتح خرمشهر را نه یک مقطع دفاعی از جنگ تحمیلی نیست، بلکه یک جریان توفنده همیشگی  است. پیروزی جبهه حق با کمترین امکانات بر همه کفر و نفاق باتوان حداکثری، همانند فرهنگی راهبردی و تاریخ ساز، الگویی نو و جاوید در حراست ازساحت دین و ایران اسلامی ارائه کرد. آزادی خرمشهر عزیز ، جگرگوشه وطن ، اقتدار و توانمندی فکری و دفاعی انقلاب اسلامی را به جهانیان اثبات کرد و سرآغازی شد برای غرور ملی ما در تمام عرصه ها به ویژه در حوزه علمی و نظامی. اینجانب سوم خردادماه سالروز آزادی خرمشهر را حضور ملت شریف و بزرگ ایران به‌ویژه شیر مردان و شیر زنانی که با حضور خود درصحنه‌های حق علیه باطل از میهن اسلامی جانانه دفاع کردند و اجازه ندادند سرسوزنی از خاک مقدس ایران اسلامی در اشغال دشمن بماند، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و یاد و خاطره شهدای عظیم‌الشأن جنگ تحمیلی را که همگی ما مدیون فداکاری‌های آنان هستیم گرامی می‌دارم

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.