شرکت صنعتی مروارید هامون

پیام سرپرست شرکت مرواریدهامون به مناسبت شهادت امام حسن عسکری (ع) و آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج)

پیام سرپرست شرکت مرواریدهامون به مناسبت شهادت امام حسن عسکری (ع) و آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج)

سرپرست شرکت مروارید هامون با صدور پیامی فرا رسیدن سالروز شهادت جانسوز حضرت امام حسن عسکری (ع) را تسلیت گفت و همچنین آغاز دوران امامت حضرت مهدی (عج) را گرامی داشتند.

 

به گزارش روابط عمومی متن این پیام به شرح ذیل است:

 

یازدهمین اختـر تابناک امامت، خورشید تابنده‌ای بود که شاید خود در بند شد و عمر عزیـز خویش را در اسارت زندان ظالمان سپری کرد، اما هیچ دیواری نمی‌توانست نور الهی وجود او را در خود حبس کند؛ نوری که هیچ دیواری از عهده حبس کردن آن برنیامد و عالم ‌تاب شد. امام حسن عسکری (ع) در مکتب علم و دانش خود اندیشمندان با فضیلتی را تربیت نمود که هر کدام با بجای گذاردن آثار مکتوب در زمینه های گوناگون علوم اسلامی، گامهای موثری را در جهت رشد و اعتلای معارف اسلامی برداشتند.

_ امتداد امامت شد حضرت حجت  بن الحسن امام زمان (عج) یگانه فرزند و جانشین امام حسن عسکری (ع) که بعد از آن حضرت سکاندار کشتی ولایت و امامت گردید و امروزه آفتاب وجودش در پشت پرده غیب قرار گرفته است و جهانی در انتظار ظهور آن، لحظه‌ها را بی‌صبرانه یک به یک می‌شمارد تا چه روزی رسد که آن خورشید روشنی بخش، این دنیای خاکی را غرق نور و مهر و عدالت کند.

اینجانب شهادت یازدهمیـن پیشوای شیعیان جهان؛ حضرت امام حسن عسکری(ع) را به پیشگاه فرزند غائبشان، امام عصر حضرت مهدی صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و همه مسلمانان   و شیعیان تسلیت و تعزیت عرض نموده و آرزومندم همه با استعانت از ذات پاک اهل بیت و ائمه اطهار (ع)، در درک فیوضات الهی آن بزرگواران کوشا باشیم.

 

 

 

انتهای پیام.///

 

ارسال نظر