شرکت صنعتی مروارید هامون

پیام سرپرست شرکت مرواریدهامون به مناسبت دومین سالروز شهادت سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی

پیام سرپرست شرکت مرواریدهامون به مناسبت دومین سالروز شهادت سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی

در پی دومین سالروز شهادت سردار پر افتخار سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای عزیز همراه این مجاهد فی سبیل الله، سرپرست شرکت مروارید هامون  پیامی صادر کردند.

به گزارش واحد روابط عمومی در متن این پیام آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

من المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیه فَمِنهُم مَن قَضی نَحبَهُ وَ مِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَ ما بَدَّلوا تَبدیلًا

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

حاج قاسم سلیمانی مجاهد خستگی‌ناپذیر جبهه‌های جنگ و سرباز رشید ایران اسلامی،یکی از محبوب‌ترین چهره‌های انقلاب اسلامی و نماد مبارزه با نظام سلطه و ظلم جهانی شناخته می‌شود که در عملیـات تروریستی و ناجوانمـردانه نیروهای ارتش آمریکای جنایت‌کار در عراق، رخت سرخ شهادت پوشید و به مولای‌مان سیدالشهدا اباعبدالله الحسین(ع) پیوست.

اینجانب به سهم خود، دومین سالگرد شهادت غرور آفرین سردار دل‌ها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده دلاور سپاه قدس و هم رزمان عزیزشان را محضر مقام معظم رهبری، خانواده‌های شهدای مدافع حرم، ملت بزرگ ایران و همکاران ارجمند، تبریک و تسلیت عـرض نموده و استمرار راه پرافتخار آن شهید بزرگوار را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

ایران و جهان اسلام و تمامی آزادی خواهان عالم هیچ گاه “سردار سلیمانی” را فراموش نخواهند کرد و به یقین راه پر افتخار او ادامه خواهد داشت.

 

فرزاد ناظمی

سرپرست شرکت مروارید هامون