شرکت صنعتی مروارید هامون

پیام تسلیت رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)

پیام تسلیت رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)

به گزارش روابط عمومی شرکت مروارید هامون با گرامیداشت ایام غمبار درمتن این پیام آمده:

 

مَنْ أدَّی إلی اُمَّتِی حَدیثاً یُقامُ بِهِ سُنَّهٌ أو یُثْلَمُ بِهِ بِدْعَهٌ فَلَهُ الجَنَّهُ.
(هر کس به امّت من حدیثی رسانَد که به سبب آن سنّتی بر‌پا شود یا در بدعتی رخنه افتد، بهشت از آنِ او خواهد بود.)
میزان الحکمه، ح ۳۳۴۰ “پیامبراکرم(ص)”

 

 

پیامبر خاتم حضرت محمّد مصطفی( صلى الله علیـه وآله )‏ رسولی که پیام آور نور و رستگاری، سرچشمـه روشن حیات، سفیر هدایت بود و رسالت پـر برکتش، مسیـر زندگی انسان را از جهل و خرافه پرستی به سوی تفکر و تعقل و مهرورزی تغییر داد.

_ مصطفی است که بنای ستـم و بیـدادی را که برفرزنـد آدم می‌رفت برانداخت و نوای خوش قط و عدل را در جهان طنیـن افکـن ساخت، بزرگمـردی که در پیشگاه انسانیـت، سرود توحیـد سرداد. باظهـورش پابرهنگان و آنانکه اربابان بیـداد به استضعافشان کشانده بودنـد، گوهــر آزادگی و حریت را در آغوش کشیدنـد. او از جهان رفته است اما دیری نخواهـد پایید که وا پسین حجت توحید برانسان عرضه می‌گردد تا مومنان آفاق در پرتو خورشید اسلام، شاهد غروب بتان باشند.

و زندگانی پر بار کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام که با صبوری بی نظیر خویش عطـر ایمان و نهال نوپای اسلام را از گزند توطئـه در امان نگاه داشتنـد و هر دو زیباترین جلوه های ایثار را برای زنده نگـه‌داشتن آزادگی و حفاظت از عظمت اسلام به تصویر می‌کشند، گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگانی چون آنها می‌تواند انسان‌ها و جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوی را به ما نشان دهد.

 

 

فرارسیـدن ایام سوگـواری پایانـی ماه صفـر، همـزمان با سالگـرد رحلت پیامبـر اکرم (ص)  نبی رحمت ، حضـرت محمـد مصطفـی (ص), شهادت دومیـن نور ولایـت، صاحب کرامـت و شفیـع قیامـت، امام حسن مجتبـی (ع)،        را بر تمامی مسلمیـن جهـان، شیعیان و ارادتمندان اهل بیت (ع) به ویژه همکارانم تسلیت عرض می‌کنم.

 

 

 

انتهای پیام.///

ارسال نظر