شرکت صنعتی مروارید هامون

پیام تبریک مدیریت محترم عامل به مناسبت دهه کرامت و روز دختر

پیام تبریک مدیریت محترم عامل به مناسبت دهه کرامت و روز دختر

مهندس شهریار محمدی‌راد مدیرعامل شرکت مروارید هامون با صدور پیامی ایام دهه کرامت و روز دختر را گرامی داشتند و به همکاران به ویژه بانوان خانواده بزرگ صنعت شوینده تبریک گفتند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مروارید هامون؛ متن پیام بدین شرح است:

 

بسمه تعالی

 

سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز دهه کرامت و روزهای شادمانی مؤمنان را به تمامی مسلمانان تبریک عرض می‌نمایم.

دهه کرامت ایام مبارک و پر برکتی است که عطر شمیم رضوی در فضای کشور طنین انداز خواهد شد و به واسطه میلاد انوار الهی فرصت نابی برای رواج سیره و فرهنگ اهل بیت (ع) فراهم خواهد شد.

 

نامگذاری این روز عزیز به عنوان روز ملی دختران، فرصتی ارزشمند برای شناخت بهتر شخصیت این بانوی ارجمند و جایگاه معنوی ایشان در جهت رواج ابعاد وجودی آن حضرت در میان دختران و بانوان جامعه اسلامی است.بدون شک الگو برداری از آن شخصیت بزرگوار بهترین راه دستیابی دختران امروز و مادران فردای ایران اسلامی به زندگی سالم، موفقیت، سعادتمندی و بهروزی است.

 

ضمن گرامیداشت این ایام مبارک، این روز ملی را به همه بانوان مسلمان به ویژه دختران این سرزمین تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم خداوند عزیز توفیق کسب معرفت اهل بیت (ع) و بهره مندی از شفاعت این گوهرهای ارزشمند هدایت را به همه ما عنایت فرماید.

 

 

اتمام پیام.///