شرکت صنعتی مروارید هامون

پیام تبریک مدیرعامل گروه توسعه ملی به مناسبت ولادت حضرت علی (ع)، روز مرد و گرامیداشت مقام پدر

پیام تبریک مدیرعامل گروه توسعه ملی به مناسبت ولادت حضرت علی (ع)، روز مرد و گرامیداشت مقام پدر

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی در پیامی به مناسبت ولادت حضرت علی (علیه‌السلام) و روز پدر، این روز را به مردم، پدران و مردان ایرانی و خانواده بزرگ گروه توسعه ملی تبریک گفت.

 

متن پیام بابک سعیدی به این شرح است:

 

مردان و پدران ایران‌زمین را باید مظهر تلاش و همت برای ساختن و آبادانی قلمرو خانوادگی و اجتماعی خویش دانست. امروز ایران سرافراز و خانواده‌های شریف و اصیل، کانون کار و فعالیت خستگی‌‌ناپذیر مردان غیور این مرز و بوم هستند؛ مردانی که توان، هنر، ایده و اندیشه‌شان را در راه پیشرفت و اعتلای بیش از پیش این سرزمین پهناور به میدان کار و تلاش آورده‌اند.
سرزمین پهناور ما در جای جای خود شاهد حضور مردان و پدران متعهد به خانواده و میهن است. این انسان‌های بزرگ، مردان خستگی‌ناپذیر برای توسعه و پیشرفت و نیز پدران غیور برای سرافرازی خانواده‌‌هایشان هستند.
اکنون مایه افتخار و خرسندی است که چنین پدران مهربان و مردان کوشا و تلاش‌گر در خانواده بزرگ «گروه توسعه ملی» حضور فعال و تاثیرگذار دارند و همگام و همراه با سیاست‌های حرفه‌ای این مجموعه، برای پشتیبانی از صنایع کشور و رونق تولید داخلی گام‌های بلند و استوار برمی‌دارند.
بی‌تردید این مردان و پدران، سرداران دفاع از تولید ایرانی و جهادگران مسیر پیشرفت کشور هستند که خانواده اجتماعی و اقتصادی خویش را به موازات خانواده شخصی‌شان دوست می‌دارند و صمیمانه و دلسوزانه، متعهد به ایجاد تحولات سازنده و مثبت برای امروز و فردای فرزندان وطن هستند.
این روزها عرصه تولید ملی به عنوان سیستم دفاعی کشور، به خود می‌بالد که موانع کوچک و بزرگ را با رشادت و دلیری مردان بی‌ادعایش پشت سر می‌گذارد؛ چرا که سربازان و سرداران این میدان، ذوالفقاری در دست دارند که هم دشمنان تحریمگر را به زانو درآورده و هم مسیر توسعه، پیشرفت و آبادانی را شکافته و هموار ساخته است.
اینجانب فرا رسیدن زادروز مولای متقیان حضرت علی علیه‌السلام را به خانواده بزرگ گروه توسعه ملی بویژه مردان نیک و پدران شریف‌ این مجموعه تبریک و تهنیت می‌گویم و یقین دارم که همه ما در کنار یکدیگر، همچنان خالق ایده‌های ناب و دستاوردهای بی‌نظیری خواهیم بود که ایران و ایرانی را در قله‌های افتخار نگاه خواهد داشت؛ انشالله.

 

 

 

اتمام پیام.//