شرکت صنعتی مروارید هامون

پیام تبریک مدیرعامل گروه توسعه ملی به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر و یوم‌الله ۲۲ بهمن

پیام تبریک مدیرعامل گروه توسعه ملی به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر و یوم‌الله ۲۲ بهمن

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی در پیامی فرارسیدن ایام دهه فجر و چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به پیشگاه ملت شریف ایران و خانواده بزرگ گروه توسعه ملی تبریک گفت.

متن پیام بابک سعیدی به شرح زیر است:

انقلاب اسلامی ایران، تجلی شکوه‌مند حماسه و سرافرازی ملتی است که فریاد آزادی خواهی و استقلال طلبیشان در اذهان آزادگان و مستضعفین جهان طنین‌ انداز شد و به الگویی جامع و کامل برای کشورهای در بند استبداد و ظلم مبدل گردید و توانست ایدئولوژی استقلال طلبی و آزادیخواهی خود را در دنیا تسری بخشد.

دهه مبارک فجر یادمان حماسه پیروزی، ظهور پایه ‌های انقلاب، و ایام تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام (ره)، بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب و ادای احترام به مقام شامخ شهدای سرافراز و همه ایثارگرانی است، که در پیروزی انقلاب و حفظ دستاوردهای آن، مشارکت داشته‌‌اند، است.

چهل و سومین سال استقامت و پایمردی مردم ایران نشان دهنده روحیه استکبارستیزی این ملت همیشه در صحنه است که با وجود انواع توطئه ها، حتی جنگ اقتصادی و تحریم های ناجوانمردانه، همواره با صلابت پای آرمان های رفیع انقلاب ایستاده اند و ارزش های اصیل آن را صیانت و حراست می نمایند.

و اینک در آستانه چهل و سومین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، با توجه به منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، مبنی بر تلاش در راستای رونق تولید و رفع مشکلات اقتصادی، امید داریم تا آینده‌ پیش‌روی سرزمین عزیزمان ایران، با استفاده از همت و کار مضاعف تلاشگران عرصه تولید و ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها جوانان مومن و انقلابی به شکوفایی و بالندگی هر چه بیشتر برسد.

خانواده بزرگ گروه توسعه ملی ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام عزیز (ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، بیانات ایشان درباره لزوم احیای صنعت و رونق تولید و حمایت و پشتیبانی از تولید و تولیدکنندگان را راهبرد اصلی خود می‌داند و تا رسیدن به نتیجه مطلوب کار و تلاش را دستور همیشگی خود قرار می‌دهد.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله مبارک دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن به آحاد مردم فهیم ایران به ویژه جهادگران صنعت و مدافعان تولید و تمامی کارکنان خانواده بزرگ گروه توسعه ملی، از درگاه خداوند متعال سعادت و بهروزی توأم با خیر و برکت را مسئلت دارم.