پیام تبریک مدیرعامل شرکت مروارید هامون به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان

پیام تبریک مدیرعامل شرکت مروارید هامون به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان

به گزارش روابط عمومی مروارید هامون در متن این پیام آمده است:
«عید سعید قربان، عید تزکیه، ذبح نفس و تسلیم محض در برابر معبود یکتاست؛ عید بخشش گناهان، مغفرت الهی، همدلی، همراهی و رها شدن؛ عید قربان یادآور آزمایش سخت و سنگین الهی از حضرت ابراهیم خلیل الله (ع) و دستور ذبح حضرت اسماعیل (ع) است که برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن را نوید می‌دهد. این عید، قربانی کردن در راه خدا، شکوفا شدن روح ایثار و نشان دادن میزان عشق و قرب به منبع لایزال الهی و تقواست.
این عید باعظمت در حقیقت عید شرافت بنى آدم و کرامت انسانى آن است و بر ماست تا در این روز فرخنده که یادآور بندگی محض حضرت ابراهیم (ع) در برابر عظمت پروردگار می باشد، دوش به دوش هم در پیشگاه با عظمت الهی، با بندگی و رهایی از قیود زندگی مادی با حضور در آئین های ویژه این عید بزرگ الهی که رهیافتی برای توسل به آیه شریفه “وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعًا وَلَا تَفَرَّقُوا” است مشارکت کنیم.
امیدوارم تحت عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عج) هم صدا با منادیان حق در این عید سعید، خشوع و بندگی را چراغ راه خود قرار دهیم و در راستای سرفرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) گام برداریم.
اینجانب فرارسیدن این یادبود بی‌همتای سرسپاری ابراهیم و اسماعیل در برابر پروردگار و معجزه بی بدیل سخاوت و مهربانی ذات خداوندی به بشریت را، از صمیم قلب به همه مسلمانان جهان به ویژه همکاران عزیزم در گروه بزرگ توسعه صنایع بهشهر شادباش گفته و از پیشگاه پروردگار متعال، وحدت و برادری همه مسلمانان وسربلندی روزافزون جهان اسلام را مسئلت دارم»
مصطفی سعیدی
نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.