شرکت صنعتی مروارید هامون

پیام تبریک مدیرعامل شرکت مرواریدهامون به مناسبت بیستمین سالروز تاسیس این مجموعه

پیام تبریک مدیرعامل شرکت مرواریدهامون به مناسبت بیستمین سالروز تاسیس این مجموعه

 

به گزارش واحد روابط عمومی، شهریار محمدی‌راد مدیرعامل شرکت مروارید هامون، با صدور پیامی بیستمین سالروز تاسیس شرکت را به کلیه کارکنان، نمایندگان، مشتریان و ذینفعان این شرکت تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر آمده است:

 

“به نام خالق هستی بخش”

 

خـدا را شـاکرم که ما را مورد لطف و عنایت خود قرار داد تا یک سال دیگر با خدمات گسترده خود خدمتگذار نمایندگان و مشتریان عزیز باشیم.

27 شهریور ماه ، بیستمین سالروز تأسیس شرکت مروارید هامون را خدمت، این خانواده بزرگ تبریک و تهنیت عرض می نمایم. و به نوبه خود از کلیه همکاران شاغل در این شرکت که در نهایت صداقت و تعهد، تمامی اهتمام خود را در جهت پیشبرد و تحقق اهداف متعالی سازمان به کار می برند نهایت تشکر و قدردانی را دارم . و بر خود می بالم که در کنار شما عزیزان گام های هر چند کوچک در راه اعتلای ایران قوی و سربلند را بر میدارم .

 

شرکت مرواریدهامون در سالی که گذشت با تحقیق، رصد و ارزیابی بازارهای رقابتی توانست با گسترش تنوع محصولات خود اعم از تولید پودر رختشویی مولتی پک و همچنین تولید مایع ظرفشویی یک لیتری با برند مریلا و ایجاد برند آسوریک اقدامات و قدم های موثری را در راستای بهبود فضای کسب و کار و تولید برداشته و همچنین عملیاتی نمودن منویات مقام معظم رهبری در خصوص تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین را به عنوان هدف سازمانی سرلوحه کار خود قرار داده است.

 

بر خود لازم می‌دانم که به سهم خود از زحمات همۀ همکاران و خانواده‌های محترم و صبور آن‌ها و همچنین از تمامی ذی‌نفعان، تأمین‌کنندگان، سازندگان، که از مهم‌ترین سرمایه‌های مرواریدهامون هستند تشکر و قدردانی نموده و همچنین از خداوند متعال سعادت، کامیابی و سلامتی شما عزیزان و خانواده‌های محترمتان را خواستارم.

امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق عزیزان و  همچنین با حمایت ‌های مدیران هلدینگ توسعه صنایع بهشهر و هلدینگ مدیریت صنعت شوینده بتوانیم گام‌های موثرتری در تحقق برنامه‌ها، اهداف و ماموریت‌های شرکت برداریم.

 

 

اتمام پیام.///