پرچم توسعه صنایع بهشهر بر بام استان تهران برافراشته شد

پرچم توسعه صنایع بهشهر بر بام استان تهران برافراشته شد

علیرضا محمد زاده یکی از پرسنل واحد مدیریت و مالی شرکت گلتاش این بار پرچم شرکت توسعه صنایع بهشهر را بر فراز قله 4375 متری خلنو، برافراشت.

به گزارش بیدنا، این در حالی است که این همکار کوهنورد ، مهرماه سال گذشته به قله ۳۳۰۰ متری چشمه شاهی صعود کرده بود. او درباره علاقه اش به این رشته ورزشی می گوید : ورزش حرفه ای من پیش از این کشتی بود اما بنا به اقتضای کاری و از آن جا که این ورزش وقت و انرژی زیادی می طلبید به ناچار آن را کنار گذاشتم و به ورزش های دیگری نظیر بدنسازی روی آوردم اما هیچ یک از نظر ذهنی نمی توانستند مرا ارضا کنند. تا این که ۴ سال پیش در یک روز جمعه، کوهنوردی را آغاز کردم و در حال حاضر اکثر جمعه ها کوهنوردی و طبیعت گردی را در برنامه خود دارم و این ورزش به عشقی در درونم تبدیل شده است.

وی، گلتاش را خانه دوم خود می داند و می گوید : از آن جا که من بیشتر ساعات مفید روز خود را در این شرکت می گذرانم، عجیب نیست که در لحظات زیبایی نظیر این صعود، دوست داشته باشم نام گروه بهشهر و گلتاش را زنده کرده و همکاران خود را نیز در این تجربه شیرین شریک کنم.

این همکارِ ورزشکار می گوید: درست است که کوهنوردی به آمادگی جسمانی بالایی نیاز دارد اما همکاران می توانند بسته به علاقه و توانایی خود به یک رشته ورزشی بپردازند.
او ادامه می دهد: ورزش در این شرایط که همه ما به گونه ای در تهدید بیماری کرونا قرار داریم باعث می شود که اگر به بیماری دچار هم شویم ، بدنمان از قدرت و بنیه بهتری برای مقابله با آن بر خوردار باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.