شرکت صنعتی مروارید هامون

پروژه ساخت سوله جدید مروارید هامون آغاز شد

پروژه ساخت سوله جدید مروارید هامون آغاز شد

با نهایی شدن قرارداد فیمابین، پروژه ساخت سوله جدید شرکت مروارید هامون آغاز و بر اساس توافقات حاصله تا شش ماهه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع بهشهر، ساناز رمضانی عضو هیات مدیره و معاون استراتژیک و برنامه ریزی شرکت مروارید هامون با اعلام این خبر افزود: از آن جا که در نگهداری مواد اولیه و همچنین محصولات تولیدی این کارخانه با کمبود فضا مواجه بودیم، ساخت این سوله در دستور کار قرار گرفت.

ساناز رمضانی عضو هیات مدیره و معاون استراتژیک و برنامه ریزی شرکت مروارید هامون

وی با اشاره به اینکه جهت افزایش خطوط تولید کارخانه ، تکمیل سبد کالاهای تولیدی و بسترسازی برای اجرای برنامه های توسعه ای شرکت از جمله راه اندازی خط تولید صابون جامد تا سال آینده همواره نیاز به ساخت چنین سوله ای احساس می شد ، تصریح کرد: از آن جا که مجوزهای مورد نیاز برای این پروژه قبلا اخذ شده بود، پروسه انجام آن با سرعت خوبی پیش رفت به طوری که مناقصه ساخت سوله سال جاری برگزار شد .

رمضانی خاطرنشان ساخت: طی بازبینی مجدد نقشه ها و بازدید از محل اجرای پروژه توسط کارشناسان، قرار بر این شد با بازسازی و افزودن ۸۰۰ متر از سوله مستهلک فعلی به زمین جدید، جمعاً ساخت و اجرای دو هزار و ۸۰۰ مترمربع  سوله در دستور کار قرار بگیرد.

مدیر این پروژه، رقم قرارداد را حدود پنج میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: برآورد زمانی ما برای اجرای پروژه از زمان کلنگ زنی تا تحویل شش ماه است که البته شرکت طرف قرارداد،  قول تحویل پنج ماهه را به ما داده است.

وی با تاکید بر اهمیت اجرای این طرح در اجرای برنامه های توسعه ای و افزایش سهم این شرکت از بازار مواد شوینده گفت : یکی دیگر از اقدامات مروارید هامون به عنوان نگینی در منطقه محروم سیستان و بلوچستان، اتصال خط لوله گاز و در پی آن کاهش مصرف گازوییل در این کارخانه است.