شرکت صنعتی مروارید هامون

هفته دولت نماد خدمتگزاری و وحدت مردم و دولت

هفته دولت نماد خدمتگزاری و وحدت مردم و دولت

به گزارش روابط عمومی شرکت مروارید هامون  دکتر مصطفی سعیدی طی پیامی فرا رسیدن هفته دولت را تبریک گفتند.

در متن این پیام آمده است:

«هفته دولت نماد خدمتگزاری و وحدت مردم و دولت، یادگار ارزشمند دو اسوه مجاهد، فرزندان حضرت امام (ره) شهیدان رجایی و باهنر است که نام و خاطره آنان به عنوان یک سرمشق و نمونه «خدمت بی منت» ماندگار شده است. این هفته فرصتی مناسب است تا نیروهای خدوم دولت در تجدید پیمان با امام راحل (ره) و دو شهید بزرگوار، صحنه‌های متعالی از رشد و توسعه کشور را رقم زنند و پیشرفت روزافزون کشور را در تمامی زمینه ها فراهم آورند. همه میدانیم که به دلیل شیوع ویروس کرونا شرایطی متفاوت در عرصه خدمت رسانی سازمان‌ها بوجود آمده است. اغلب مشاغل و فعالیت‌های جامعه تعطیل یا دچار کاهش تقاضاست. این ایام فرصت مغتنمی است تا با الگو گرفتن از منش و روش این دو شهید صدیق، در راستای عزت و سربلندی، تقویت وحدت ملی و توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.

این هفته فرصت خوبی است تا افق های جدیدی برای توسعه و پیشرفت در زمینه های مختلف ترسیم و با تدبیر، گامهای بلندتر و استوارتر از گذشته برای خدمت رسانی برداریم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به تمامی همکاران عزیز و خانواده محترم آنان در شرکت مروارید هامون تبریک عرض نموده، موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و اهداف مهم دولت از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم»

ارسال نظر