شرکت صنعتی مروارید هامون

نوزدهمین سالگرد تاسیس شرکت مروارید هامون در محل سالن همایش های اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

نوزدهمین سالگرد تاسیس شرکت مروارید هامون در محل سالن همایش های اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

این مراسم با حضور مدیران ارشد گروه توسعه صنایع بهشهر و مدیریت هلدینگ صنعت شوینده کشور و مدیران ذیربط برگزار شد.

 

 

 

به نقل از روابط عمومی شرکت مروارید هامون:

در ابتدا مراسم سالگرد تاسیس شرکت مروارید هامون با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی آغاز شد.

در ادامه مدیر عامل شرکت مروارید هامون دکتر سعیدی ضمن خیر مقدم به حاضرین اظهار داشت در راستای منویات مقام معظم رهبری اقدامات موثری در جهت رفع موانع تولید در روند اجرایی شرکت به وجود آمده است. این اقدامات اعم از رشد تولید ، فروش محصولات ، ایجاد تنوع در محصولات ، راه اندازی باشگاه مشتریان ، راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، و توسعه بازار اعم از بازهای داخلی و خارجی در دستور کار این شرکت قرار گرفته است و به حمدالله روند روبه رشد آن ادامه دارد و خواهد داشت.

 

 

در ادامه ایشان توجه به معیشت پرسنل در جهت رفع تنگنا های موجود اقداماتی را که صورت پذیرفته است را به شرح ذیل عنوان نمودند:

  1. تشکیل تعاونی مسکن کارکنان شرکت مروارید هامون
  2. همسان سازی حقوق و مزایای کلیه پرسنل شرکت مروارید هامون
  3. عقد قرارداد با شرکت بیمه نوین جهت انجام اقدامات بیمه تکمیلی کلیه پرسنل و خانواده های درجه یک آنان

 

دکتر سعیدی ضرورت توجه ویژه به بازارهای داخلی و خارجی را مطرح نمودند، که در ادامه روند توجه به بازارهای داخلی ، و پیرو مذاکرات صورت گرفته با مدیران ارشد سازمان صنعت و معدن استان سیستان و بلوچستان و سازمان حمایت از مصرف کنندگان و همچنین مدیرعامل شهرک های صنعتی استان در خصوص قراردادن محصولات شرکت مروارید هامون در سبد خرید فروشگاه های زنجیره‌ای افق کوروش مذاکراتی صورت پذیرفته است که در نهایت این مذاکرات نوید آن داده شده که سازمان‌های مذکور و فروشگاه افق کوروش در راستای تحقق این هدف با شرکت مروارید هامون اقدامات لازم به عمل آید، در این میان پیشنهاد فروش استانی با اعتبار سنجی و انتخاب یک نماینده در هر استان کشور مطرح است که جزو اهداف آتی شرکت مروارید هامون می‌باشد.

 

ایشان در راستای تحقق طرح توسعه کارخانه از قبیل افزودن 600 مترمربع فضا جهت افزایش خط تولید ، انبار کیسه‌های پودر و نقل مکان آزمایشگاه‌ و مدیریت آن براساس استانداردها در دستور کار قرارداد.

 

درپایان سخنان خود دکتر سعیدی خواستار حمایت هلدینگ صنعت شوینده کشور و مدیران ارشد استان سیستان و بلوچستان در جهت اجرایی شدن اهداف تعالی این شرکت شدند.

 

 

سپس جناب آقای دکتر نعمت الهی مدیر عامل محترم هلدینگ صنعت شوینده کشور در جایگاه قرار گرفته و ضمن تایید اقدامات صورت گرفته در مدت تصدی دکتر سعیدی خواستار توجه بیشتر به معیشت پرسنل و همچنین ساختارمند نمودن پروسه تولید و فروش و همچنین نوسازی و بازسازی خطوط تولید شدند.

ایشان در آستانه هفته دفاع مقدس با تجلیل از رزمندگان و ایثارگران و خانواده های معظم شهدا از حاضرین درخواست نمودند که قدردان از خودگذشگی آنها باشند.

دکتر نعمت اللهی در ادامه به واسطه نوزدهمین سالروز تاسیس شرکت مروارید هامون و همچنین به جهت قدر دانی از پرسنل زحمت کش کارخانه دستور پرداخت مبلغی معادل 15/000/000 ریال به عنوان پاداش به همکاران کارخانه را صادر نمودند.

 

در ادامه ویدئویی از محصولات شرکت و همچنین اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی و حضور مسوولین در مناطق محروم پخش شد.

 

 

سپس جناب آقای دکتر معین زاد معاون برنامه ریزی شرکت معظم توسعه صنایع بهشهر در جایگاه قرار گرفت ، ایشان نیز ضمن تایید سخنان دکتر نعمت اللهی و تشکر از اقدامات صورت گرفته در شرکت مروارید هامون خواستار تسریع در اجرای طرح توسعه و حمایت همه جانبه شرکت توسعه صنایع بهشهر شد.

 

 

در ادامه با همکاری و حمایت گروه توسعه ملی از دختر بچه معروف سیستانی که در منطقه هامون این استان بر اثر کمبود امکانات اولیه زندگی و کمبود شدید آب در فضای مجازی حضورش پررنگ شده بود تجلیل و هدایایی نیز تقدیم حضورش گردید.

 

 

در این راستا دکتر سعیدی مدیر عامل شرکت مروارید هامون به جهت حمایت از خانواده دختر بچه یاد شده ، ایشان و خانواده محترمشان را تحت حمایت بیمه ای شرکت مروارید هامون قرار دادند.

 

پس از این اقدامات مجددا دکتر نعمت اللهی در جایگاه قرار گرفته و ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات خیر خواهانه صورت پذیرفته ، مدیر عامل شرکت مروارید هامون دکتر سعیدی را به عنوان سفیر هامون از سوی هلدینگ صنعت شوینده کشور منصوب نمودند.

 

 

سپس باتوجه به نوزدهمین سالگرد تاسیس شرکت مروارید هامون با تلاش وافر همکاران واحد تحقیق و توسعه شرکت و مدیریت مدبرانه جناب آقای مهندس مهری و همکارانشان در این واحد از چهار برند که در ادامه به بررسی بیشتر آنان خواهیم پرداخت رونمایی گردید.

 

 

در پایان این مراسم از تعداد 8 نفر از کارگران نمونه خطوط تولید کارخانه و خانواده شهید کده و مدافع حرم شاغل در کارخانه تجلیل به عمل آمد.

 

 

در نهایت مراسم با یاد و خاطره شهیدان و عکس یادگاری جمعی از کارگران و مدیران ارشد به پایان رسید.

 

 

 

انتهای پیام.///

ارسال نظر