پودر لباسشویی دستی مریلا

مریلا، آشنا با خانواده.

پودرهای دستی از جمله مواد شوینده ای هستند که از دیرباز جایگاه ویژه ای در خانواده های ایرانی داشته و با وجود پیشرفت تکنولوژی، همچنان جایگاه خاص خود را حفظ کرده اند. 

امروزه حتی با وجود ماشین های لباسشویی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، همچنان بسیاری از افراد ترجیح می دهند برخی از لباس های خود را با دست بشویند. این کار اغلب برای لباس های با جنس خاص و بسیار لطیف انجام می شود؛ چرا که این تصور وجود دارد که استفاده مداوم از ماشین های لباسشویی می توان باعث آسیب دیدن الیاف پارچه شده و از عمر مفید آن بکاهد. 

پودر دستی مریلا محصولی با کیفیت بالا و در عین حال قیمت مناسب می باشد که از بافت لباس های شما محافظت نموده و از آن ها به خوبی برای استفاده در مدت زمان طولانی تری نگهداری می کند.

پودر لباسشویی مریلا به عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین شوینده های ایرانی، بالاترین کیفیت را با کمترین هزینه ممکن در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است. این پودر لباسشویی مخصوص شستشوی لباس ها با دست بوده و در بسته بندی های ۵ و ۱۰ و ۲۰ کیلو گرمی در بازار موجود است. از جمله برجسته ترین ویژگی های پودر لباسشویی مریلا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

🔹️لکه زدای قوی

🔹️دارای قدرت چربی زدایی بالا

🔹️سفید کننده فوق العاده

🔹️حاوی مواد نرم کننده

🔹️افزایش درخشندگی لباس ها

🔹️ضد چرک مردگی

🔹️پاک کننده قوی

🔹️رایحه گل های بهاری

🔹️بدون ایجاد حساسیت پوستی

×

سلام!

برای چت کردن روی یکی از مخاطبین ما در زیر کلیک کنید

×