شرکت صنعتی مروارید هامون

محسنی مجد به عنوان مدیرعامل«توسعه صنایع بهشهر» معرفی شد

با حضور مدیرعامل بانک ملی ایران؛

محسنی مجد به عنوان مدیرعامل«توسعه صنایع بهشهر» معرفی شد

مجید محسنی مجد در حالی با تصمیم هیات مدیره«گروه توسعه صنایع بهشهر» به عنوان مدیرعامل گروه «توسعه صنایع بهشهر» معرفی شد که در مراسم معارفه وی، دکتر محمدرضا حسین‌زاده مدیر عامل بانک ملی ایران و هیات مدیره گروه توسعه ملی حضور داشتند. همچنین در احکام جداگانه،‌ علی ملکی، علیرضا فاطمی و کورش عبدلی به عنوان اعضاء هیئت مدیره منصوب شدند.

توسعه صنایع بهشهر یکی از هلدینگ‌های استراتژیک کشور است

در این مراسم، مدیرعامل بانک ملی ایران با بیان اینکه صنایع بهشهر از شرکت‌های بااهمیت و تأثیرگذار در صنایع غذایی و شوینده کشور است، افزود: شرکت توسعه صنایع بهشهر یکی از هلدینگ‌های استراتژیک کشور است و این گروه جایگاه ویژه‌ای برای بانک ملی دارد. همچنین صنایع بهشهر برای کشور نیز از حیث تأمین مواد غذایی و شوینده بسیار با اهمیت بوده و لازم است شرکت‌های این مجموعه کار خود را به‌درستی و به نحو احسن انجام دهند.

وی با اشاره به حضور رقبای داخلی و خارجی و معرفی برندها و محصولات جدید که با تبلیغات سنگین سعی در بالا بردن سهم بازار خود دارند، اشاره کرد: در این برهه حساس باید هیئت‌مدیره‌ها، مدیران و کارکنان با ابتکار، خلاقیت، نوآوری و تلاش‌ جهت افزایش سهم بازار، سعی در شکوفایی و گسترش بیش‌ از پیش این مجموعه داشته باشند.

حسین‌زاده تأثیر سود و زیان شرکت‌های این گروه را نه‌تنها در شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی بلکه در ترازنامه و صورت‌های مالی بانک ملی ایران نیز مهم دانست و گفت: تمام همکاران باید اهمیت و حساسیت موقعیت شغلی خود را بیشتر از قبل بدانند و در هر جایگاهی که مشغول به فعالیت هستند، تلاش‌ و همت لازم را به کار گیرند.

مدیرعامل بانک ملی ایران در پایان به تلاش‌های مدیران‌عامل و هیات‌مدیره‌ پیشین این گروه اشاره و از زحمات آنان تشکر و قدردانی کرد.

عملکرد مناسب بهشهر در جنگ اقتصادی راهبردی است

در این مراسم علیرضا شریفی رئیس هیئت‌مدیره گروه توسعه ملی نیز با بیان اینکه شرکت توسعه صنایع بهشهر برای گروه توسعه ملی و بانک ملی از نظر تولید کالاهای اساسی و دارا بودن زیرمجموعه‌های بانکی و بیمه‌ای بسیار بااهمیت است، بیان کرد: عملکرد مناسب گروه بهشهر در شرایط جنگ اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه برای کشور بسیار مهم و راهبردی است و این نکته را نباید فراموش کنیم که در حال حاضر هزاران نفر در سرتاسر کشور با فعالیت در شرکت‌ها و کارخانه‌های این گروه امرار معاش می‌کنند و این امر، مسئولیت مدیران و هیات‌مدیره شرکت‌ها را حساس‌تر و بیشتر خواهد کرد.

محسنی مجد، مدیرعامل پیشین هلدینگ«به‌پخش» از شرکت‌های تابعه گروه بهشهر بود و سابقه مدیریت در حوزه‌های خودروسازی، نفت و کشتیرانی را در کارنامه کاری خود دارد.

ارسال نظر