شرکت صنعتی مروارید هامون

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت مرواریدهامون(سهامی خاص)برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت مرواریدهامون(سهامی خاص)برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت مروارید هامون، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مروارید هامون(سهامی خاص) سال منتهی به ۳۰ آذر ۱۴۰۰ روز شنبه مورخ 30 بهمن ماه ۱۴۰۰ در سالن اجتماعات شرکت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر ، با حضور جناب آقایان نعمت الهی، محمدی‌راد و اعضای محترم هئیت مدیره شرکت مروارید هامون و مدعوین با ارائه گزارش جامع هیئت مدیره از اقدامات صورت گرفته طی یکسال اخیر برگزار شد.

در این جلسه اعضای محترم مجمع حین قرائت گزارش حسابرسی توسط حسابرس محترم شرکت سوالاتی را مطرح نمودند که پاسخ شرکت مروارید هامون را به همراه داشت.

ترازنامه و صورت‌های مالی این شرکت در سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه 1400 به اتفاق آرای سهامداران مورد تصویب قرار گرفت.

 

 

 

در جلسه مذکور نحوه افزایش سرمایه، پاداش هیئت مدیره، حق الجلسه اعضای غیرموظف، انتخاب موسسه حسابرسی نواندیشان به عنوان حسابرس اصلی و موسسه حسابرسی شاهدان به عنوان حسابرس علی البدل، انتخاب “روزنامه اطلاعات” جهت انتشار آگهی‌های شرکت مرواریدهامون تصمیم‌گیری شد.

 

 

 

در پایان نیز امیر علی نعمت الهی مدیرعامل شرکت مدیریت صنعت شوینده ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در مروارید هامون، یاد و خاطره شهدا، رشادت جانبازان و آزادگان استان سیستان و بلوچستان را گرامی داشت و بر ظرفیت های بیشمار این شرکت تاکید کرد و اظهار داشت: در سال مالی 1401 انتظار جهش مناسب در تمامی فاکتور ها از مروارید هامون را داریم زیرا این شرکت ظرفیت های خوبی در حوزه تولید و صادرات دارد که باید از آن بهره برد.

مجمع ۱۴۰۰ با ذکر صلوات بر محمد آل محمد خاتمه یافت.

 

 

 

 

اتمام پیام.///