فردی را انتخاب کنید که کارآمدی ، کارآزمودگی، تخصص، تعهد، تدین و سابقه درخشان مدیریتی در پاکدستی و پایبندی به ارزشهای انقلاب شکوهمند اسلامی داشته باشد و ظرفیت های این مرز و بوم را به درستی بشناسد.

فردی را انتخاب کنید که کارآمدی ، کارآزمودگی، تخصص، تعهد، تدین و سابقه درخشان مدیریتی  در پاکدستی و پایبندی به ارزشهای انقلاب شکوهمند اسلامی داشته باشد و ظرفیت های این مرز و بوم را به درستی بشناسد.

مدیرعامل مروارید هامون در پیام خود ، با عنایت به توجه ویژه و خاصی که مقام معظم رهبری نسبت به مقوله با اهمیت و حساس انتخابات داشته‌اند، انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی را نماد بارزی از مردم سالاری دینی و مشارکت آگاهانه در تعیین سرنوشت خود و تقویت انسجام و وفاق ملی عنوان کرده و اظهار داشته است: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ، میعادگاهی برای تجلی همدلی ایرانیانی است که باعشق به اعتلای نام ایران درجهان ، پیشرفت و تدبیر در رشد پایدار وتقویت سرمایه اجتماعی کشور پای صندوق های رای حاضر می‌شوند.

وی در ادامه اضافه کرد که، دشمنان اسلام و نظام اسلامی از آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی و بویژه در موقعیت زمانی کنونی،سخت به دنبال ادامه راه کج خود مبنی بر ایجاد اختلاف بوده و هستند که با هوشیاری مردم و مسوولان تمام نقشه‌های آنها نقش  بر آب شده ومی‌شود
مشارکت حداکثری مردم چه برای ریاست جمهوری و چه در انتخابات شورا‌های شهر و روستا بسیار حائز اهمیت است چرا که نظام جمهوری اسلامی بر پایه مردم سالاری دینی و رای مردم است.

سعیدی همچنین با ذکر  اینکه زندگی در کشور همچون حضور در یک کشتی است که ما را هم سرنوشت کرده است گفت همه با هم، هم سرنوشتیم و این انتخابات می آید و می رود و ما باید با انتخابات آگاهانه خود طوری این انتخابات را رقم بزنیم که این مشارکت فراگیر ثبات و امنیت را برای کشور به همراه داشته باشد. 

مصطفی سعیدی در پایان تاکید کرد: در انتخاب باید به گونه ای عمل کرد که دولتی نیاید که نتواند پاسخگوی مطالبات مردم و وعده‌های خود باشد، پس باید سمت فردی رفت که کارآمدی ، کارآزمودگی، تخصص، تعهد، تدین و سابقه درخشان مدیریتی  در پاکدستی و پایبندی به ارزشهای انقلاب شکوهمند اسلامی داشته باشد و ظرفیت های این مرز و بوم را به درستی بشناسد و رصد کرده باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.