حضور هیات تجاری استان سیستان و بلوچستان و نماینده شرکت مرواریدهامون در مراسم افتتاحیه نمایشگاه سلامت، مواد غذایی و محصولات شرکت‌های دانش بنیان در شهر مسقط کشور عمان

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مرواریدهامون، طی این مراسم « ایرج حسن پور»رئیس هیات تجاری سیستان و بلچوستان، «سیاوش شیرازی» نماینده شرکت مرواریدهامون و هیات همراه با حضور« سعود بن الحسین» وزیر کشاورزی عمان « خالدبن حامد بوسعیدی»رئیس نمایشگاه های کشور عمان و « نجفی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور عمان از نمایشگاه سلامت، مواد غذایی و محصولات شرکتهای دانش بنیان در شهر مسقط کشور عمان بازدید نمودند.

سیاوش شیرازی مدیر بازرگانی شرکت مرواریدهامون در این سفر به همراه هیات تجاری سیستان و بلوچستان بصورت مشترک با همکاری اتاق بازرگانی مشترک استان و عمان در هفته گذشته با فعالان اقتصادی عمان دیدار نمودند و ظرفیت‌های شرکت مروارید‌هامون نیز در زمینه تولید محصولات شوینده از قبیل پودر مولتی پک ،شامپو و مایع ظرفشویی ….مورد توجه تجار عمانی قرار گرفت.


شیرازی تصریح کرد در این سفر، شرکت مرواریدهامون و دیگر فعالان اقتصادی این استان با فرصت‌های تجاری موجود در مناطق آزاد صحار، صلاله، خزائن و برخی شهرک‌های صنعتی این کشور آشنا شدند.
به گفته وی، مناطق آزاد تجاری کشور عمان می‌توانند در توسعه مبادلات تجاری کشورمان با بازار‌های بین‌المللی تاثیربسزائی داشته باشد.


حسن پور در ادامه به همراه هیات تجاری استان به دیدار با سفیر کشورمان در عمان اشاره کرد و افزود: در این دیدار، فعالان اقتصادی  استان خواستار هماهنگی و همکاری‌های بین بخشی دولت ایران و عمان برای تسهیل تجارت با عمان شدند.

 

 

 

 

 

×

سلام!

برای چت کردن روی یکی از مخاطبین ما در زیر کلیک کنید

×