شرکت صنعتی مروارید هامون

طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت مروارید هامون، خانم راضیه یزدی به سمت سرپرست کارخانه منصوب شد.

طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت مروارید هامون، خانم راضیه یزدی به سمت سرپرست کارخانه منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مروارید هامون، طی آیین معارفه  که با حضور دکتر مصطفی سعیدی مدیر عامل و معاونین شرکت مروارید هامون برگزار گردید،  ضمن تاکید بر رعایت قوانین و مقررات و همچنین به منظور تعالی سازمانی  و پیشبرد اهداف سهامداران عمده از ایشان خواسته شد کلیه پرسنل موظف به اجرای قوانین و مقررات باشند.

در این آیین، دکتر مصطفی سعیدی،  وظایفی را  به سرپرست کارخانه محول کردند که از آنجمله میتوان به :

۱ .تاکید ایشان به رفاه کارکنان و اقداماتی همچون پیگری انجام مفاد  قرارداد منعقده توسط  سعیدی با شرکت بیمه نوین به منظور بهره برداری حداکثری از  خدمات بیمه با کمترین بازپرداخت توسط پرسنل و شناسایی مرکز درمانی مناسب که کارکنان بدون دغدغه جهت امور درمانی خود مراجعه نمایند.

۲. شناسایی یک فروشگاه زنجیره ای و عقد قرارداد با سقف تضامین توسط شرکت  و خرید مایتحاج پرسنل بدون دغدغه در شرایط اقتصادی کنونی

۳. شناسایی اماکن ورزشی و تفریحی جهت استفاده  و  رفاه کارکنان و خانواده ایشان.

آقای سعیدی ضمن تاکید به لزوم برقراری ارتباط موثر با ادارات مرتبط منجمله سازمان غذا و دارو، سازمان تامین اجتماعی، سازمان مالیاتی و… جهت رفع موانع و مشکلات  اداری از خانم یزدی خواستند تا با برنامه ریزی،  جلسات  هماهنگی تولید به صورت منظم برقرار گردد و در نهایت  ضمن رضایتمندی پرستل و آسایش ایشان با   تعدیل هزینه های جاری کارخانه به روند سودآوری شرکت کمک شود.

در خاتمه این جلسه  دکتر سعیدی مروارید هامون را از واحدهای تولیدی مهم در استان سیستان و بلوچستان  عنوان کرده و نقش آنها را به لحاظ  ایجاد اشتغال، رونق اقتصادی و کسب و کار در منطقه، مؤثر برشمرد. وی بر تلاش برای  تقویت نقش این کارخانه در جهت توسعه اقتصادی و تجاری مناطق محروم  تأکید کرد.

یادآور می شود خانم راضیه یزدی  پیش از این مدیر اداری و منابع انسانی کارخانه مروارید هامون بوده که با حفظ سمت قبلی به عنوان سرپرست کارخانه منصوب شد.

ارسال نظر