شرکت صنعتی مروارید هامون

سومین جلسه مدیرعامل شرکت مروارید هامون جناب آقای دکتر مصطفی سعیدی با کمیته فنی ، در راستای رفع موانع تولید و افزایش بهره‌وری برگزار شد.

سومین جلسه مدیرعامل شرکت مروارید هامون جناب آقای دکتر مصطفی سعیدی با کمیته فنی ، در راستای رفع موانع تولید و افزایش بهره‌وری برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مروارید هامون: دکتر مصطفی سعیدی مدیر عامل این شرکت ضمن تشکر از هم‌افزایی و همراهی مدیران و پرسنل متعهد کارخانه در پی‌ موضوعاتی که در جلسات قبل مطرح و مقرر گردید تا بررسی و اجرا گردد در این جلسه که درتاریخ 00/06/14 درمحل کارخانه برگزار شد براساس گزارش واحد فنی کارخانه رفع معضلات و مشکلات فنی واحد تولید مایعات به لطف خداوند و تلاش همکاران برطرف گردیده و به صورت سه شیفت کاری واحد مربوطه فعالیت دارد.

 

دکتر سعیدی در نظر به مشکلات موجود در بخش کمپرسور شرکت دستور داده بود که تخصیص اعتبار نسبت به خرید آن صورت پذیرد، اکنون این اقدام اجرایی شده و کمپرسور مربوطه خریداری و نصب شده و باعث افزایش راندمان در بخش تولید شده است، دراین میان براساس گزارش واحد فنی که عنوان نمود سالهاست واحد برق شرکت با مشکلات عدیده رو‌به‌رو است ،اکنون این مشکل به لطف خدا و تدابیر مدیران رفع شده است ،  پس از آن دکتر سعیدی دستور داد تا در جهت رفع موانع تولید و نوسازی واحد برق کارخانه نسبت به بررسی و استعلامات لازم جهت افزایش ولتاژ از 200 به 400 آمپر اقدام کرده که این اقدام  منجر به راه اندازی دستگاه تزریق PP که سالهاست بلااستفاده است می‌شود. در ادامه این جلسه مقرر گردید تا تشکیل جلسات هفتگی مدیران بخش‌ها به همراه سرپرستان و کارگران زیر مجموعه با رئیس کارخانه در خصوص تامین اقلام مورد نیاز بخش انبار که می‌بایست قطعات یدکی آن به‌روز باشد و لیست آن تهیه و تایید شود و توسط مدیر کارخانه و نسبت به خرید آن هرچه زودتر اقدام گردد. در پایان ایشان در این جلسه به منظور رفع مشکل مسکن پرسنل دستور تشکیل تعاونی مسکن برای خانه‌دارشدن پرسنل داده‌اند.

 

 

انتهای پیام///.

ارسال نظر