شرکت صنعتی مروارید هامون

رویداد ملی شناسایی شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ های فعال صنعت شوینده کشور

رویداد ملی شناسایی شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ های فعال صنعت شوینده کشور

 

در راستای حمایت از تولید داخل، افزایش خودکفایی، کاهش وابستگی و جهش تولید، هلدینگ مدیریت صنعت شوینده بهشهر برگزار می‌کند.

در عصر جدید، تحـولات فناوری و نـوآوری در صنایع مختلـف با شتاب بالایی هـمـراه است. استفاده از سازوکارهای همکاری با استارتاپ‌ها و شرکـت‌های دانـش‌بنیان، درهای سازمان را به روی نوآوری خواهد گشود.

شرکت مدیریت صنعت‌ شـوینده توسعه صنایع بهشهر(سهامی عام) به عنوان شرکت برتر در زمینه تولید محصولات شیمیایی و بهداشتی و با سابقه چندین

ساله دارای برندهای مطرح کشور ، خود را در مسیر توسعه‌ی فناوری و نوآوری

قرار داده است. در این راستا اقدامات متنوعی در دستور کار این هلدینگ قرار دارد که یکی از آن‌ها برگزاری رویداد “شناسایی شرکت­های دانش­بنیان و فناور در صنعت شوینده کشور” است.

این رویداد توسط مرکز انتقال فناوری و نوآوری هلدینگ شوینده، با همکاری شرکت نـوآوران تـوسعـه مـلی در تاریخ ۳۰ شـهریـور ماه ۱۴۰۰ در سالـن سـازمان مدیـریت صنعتی برگزار خواهـد شد و مـخاطبان اصـلی آن، صـاحبان فنـاوری، دانـشگاهـیـان، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌هایی است که محصولات، دانش فنی یا خدمات آن‌ها، در زنجیره‌ی ارزش محصـولات و صنایع شویـنده کاربرد داشتـه باشد. هـدف از برگـزاری رویـداد، اتصال میان صـاحبان فناوری به عنوان عرضه‌کنندگان و شرکت‌های تابعه هلدینگ شوینده به عنوان متقاضیان فناوری و نوآوری است.

علاقمندان می توانند جهت ثبت نام آزاد در رویداد از طریق لینک ایوند اقدام نمایند:

https://evand.com/events/bidcimevant

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت شرکت نوآوران توسعه ملی مراجعه نمایید:

 http://bidcim.com

 

ارسال نظر