رکورد تولید و فروش در مروارید هامون شکسته شد

نشست هم اندیشی هلدینگ شوینده به میزبانی شرکت مروارید هامون ، 11 آذر 1398

به گزارش روابط عمومی شرکت مروارید هامون، این نشست در تاریخ 11 آذر ماه 1398 به میزبانی شرکت مروارید هامون در هتل پارسیان انقلاب برگزار شد. در ابتدا آقای  وکیلی مدیرعامل محترم شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر (سهامی عام) ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین، مطالبی را در خصوص وضعیت فعلی بازار محصولات شوینده تشریح نموده و راهکارهایی جهت برون رفت از مشکلات فعلی صنعت به حضار ارائه دادند.

در ادامه جلسه آقای مهندس محمدی راد مدیر عامل شرکت مروراید هامون، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده درشرکت مروارید هامون در سال 2019 ارائه نمودند. این گزارش شامل میزان فروش و تولید شرکت مروارید هامون بود و میزان سود و زیان شرکت میزبان در 5 سال اخیر بود. نقطه حائز اهمیت گزارش مذکور، اشاره به رکورد شکنی میزان تولید و فروش شرکت مروارید هامون در سال 2019 بود که از ابتدای زمان فعالیت مروارید هامون تا کنون بی نظیر بوده است.

سپس آقای مهندس پشنگ مدیر محترم بازرگانی و فروش شرکت مروارید هامون مطالبی را در خصوص فعالیت‌های برندینگ انجام شده در شرکت بیان نمودند که از اهم آنها میتوان به فعالیت های زنجیره تامین، اصلاح کیفی و ظاهری محصولات، شیوه قیمت گذاری محصولات، راه‌اندازی دپارتمان روابط عمومی و به روز رسانی سایت شرکت اشاره کرد.

در ادامه  دکتر الله وردی به عنوان میهمان جلسه مطالبی را در خصوص برندینگ ایراد کرده و پس از ایشان، مدیران محترم عامل شرکت های عضو گروه شوینده به بحث و تبادل نظر پرداختند.

آقایان دکتر فاطمی معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی و دکتر ملکی معاون امور مجامع و شرکت ها، شرکت توسعه صنایع بهشهر (سهامی عام) میهمانان ویژه این نشست بوده اند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.