دیدار با جمعی از مدیران استان سیستان و بلوچستان

دیدار با جمعی از مدیران استان سیستان و بلوچستان

در ادامه جلسات مدیرعامل مروارید هامون با مسئولین استانی سیستان و بلوچستان در سالی که به گفته مقام معظم رهبری بنام تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها نام گذاری شده به منظور رفع موانع و دریافت پشتیبانی‌ها، دکتر سعیدی از ابتدای ورود خود به مروارید هامون در جهت تحقق این شعار، سلسله نشست هایی با مسئولین استانی در زاهدان طراحی کرده که در ادامه همین دیدارها ، جلساتی با خروجی هایی که نوید بخش آینده روشن برای مروارید هامون است با مدیرکل اداره صنعت، معدن تجارت (صمت) استان سیستان و بلوچستان آقای دکتر شهرکی و معاونین ایشان، معاون استاندار در امور اقتصادی (خانم زنگنه) و آقای صمد زاده سرپرست بانک ملی مرکزی سیستان و بلوچستان داشته اند.

جلسه با مدیرکل سمت (آقای شهرکی) مطرح شد: دکتر سعیدی پیشنهاد دادند موانع مروارید هامون در ارتباط با تولید، حمل و نقل، اداری برداشته شود، در این راستا هزینه های انرژی کاهش پیدا کند و هزینهای اجتماعی (مالیاتی) باید تعدیل شود. برای گسترش سبد محصولات و برنامه های طرح توسعه مدیرکل سمت ضمن اشاره به حضور پر قدرت سعیدی و توانمندی ایشان در اداره شرکت وزین مروارید هامون اعلام آمادگی کرد تا جلسات ستاد رفع موانع تولید برای مروارید هامون به صورت اختصاصی برگزار شود.


بعد از آن طی دیداری با خانم زنگنه معاون اقتصادی استاندار، مدیرعامل مروارید هامون به بیان طرح های توسعه و موانع و مشکلات پیش روی تولید محصولات در این شرکت پرداخت به پیشنهاد دکتر سعیدی مقرر شد، با عنایت به این موضوع که اغلب محصولات تولیدی مروارید هامون به دو کشور افغانستان و پاکستان صادر می‌شود و وجود دو منطقه ازاد تجاری در نزدیکی مرزهای خروجی این دو کشور از امکانات ویژه این مناطق جهت انبارش یا سهولت در صادرات محصولات مروارید هامون استفاده شود.


خانم دکتر زنگه ضمن استقبال از این پیشنهاد، عنوان کرد در راستای اشتغالزایی میتوان نسبت به امکان‌سنجی شرکتهای تابعه هلدینگ شوینده در راستای صادرات محصولات این هلدینگ بزرگ به کشورهای هم مرز با سیستان و بلوچستان توجه ویژه ای داشت و همکاری های دو جانبه ای صورت پذیرد.
در پایان این دیدارها مدیرعامل مروارید هامون جلسه ای با آقای صمد زاده سرپرست بانک ملی مرکزی استان سیستان و بلوچستان داشته‌اند، دکتر سعیدی ضمن یادآوری این موضوع که مروارید هامون عضو کوچکی از خانواده بزرگ بانک ملی است، مقرر شد هم افزایی بین مدیران روابط عمومی هر دو مجموعه به منظور تبلیغات میدانی در استان سیستان و بلوچستان صورت پذیرد.
آقای صمد زاده نیز با استقبال از این موضوع اعلام آمادگی کردند تا از کلیه امکانات خود برای ارتقای کیفی مروارید هامون استفاده نماید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.