درخشش مروارید هامون در ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران

حضور پررنگ، دستاوردهای ارزشمند

به گزارش روابط عمومی شرکت مرواریدهامون، این شرکت با حضوری فعال و چشمگیر در ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران، ضمن معرفی محصولات و خدمات خود به بازدیدکنندگان، دستاوردهای قابل توجهی را نیز کسب کرد. که می توان به اختصار به موارد ذیل اشاره نمود:

·        سیاوش شیرازی، مدیر فروش شرکت مروارید هامون با اشاره به اینکه حضور گسترده شرکت‌های شوینده ایرانی در این نمایشگاه، فرصتی ارزشمند برای رصد دقیق بازار و رقبا برای این شرکت بوده است، اعلام کرد با تحلیل اطلاعات گردآوری شده و با توجه به سیاست‌های کلی مدیر عامل در روند فروش و بازاریابی، بازنگری و سیاست های جدیدی با هدف توسعه صادرات و افزایش میزان فروش اتخاذ خواهد شد. 

·        مرواریدهامون در این نمایشگاه، با شرکت در چندین نشست با هیئت‌های تجاری از کشورهای آفریقایی، روسیه، عمان، امارات و عراق، زمینه‌های همکاری‌های جدید را فراهم کرد. شیرازی در گفتگو با این هیئت‌ها، به معرفی شرکت و محصولات تولید شده پرداخت و برای هر نوع همکاری  فی ما بین اعلام امادگی کرد. 

·        برگزاری یک نشست B2B با هیئت تجاری اماراتی، نقطه عطفی در این نمایشگاه برای مرواریدهامون بود. در این نشست، با تلاش و پیگیری‌های مدیر فروش، توافقاتی جهت صادرات یک لاین جدید از محصولات این شرکت به کشور امارات حاصل شد. امارات متحده عربی که پیش از این نیز مقصدی برای صادرات محصولات مرواریدهامون بوده، با این قرارداد شاهد گسترش سهم این شرکت در بازار این کشور خواهد بود.

·        حضور موفق مرواریدهامون در ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران، نشان‌دهنده عزم راسخ این شرکت برای توسعه صادرات و حضور در بازارهای بین‌المللی است. بدون شک، دستاوردهای این نمایشگاه، سکوی پرتابی برای جهش مرواریدهامون در عرصه تجارت جهانی خواهد بود.

همچنین این شرکت بنا دارد با حضور گسترده در نمایشگاه های بین المللی و همچنین استفاده از ظرفیت های کشور به عنوان یک شرکت تولید کننده خوشنام خود را معرفی نماید.

×

سلام!

برای ارتباط با ما بر روی یکی از مخاطبین در زیر کلیک کنید

×