شرکت صنعتی مروارید هامون

حضور پر بار مدیر عامل هلدینگ صنعت شوینده کشور در بین کارکنان شرکت مرواریدهامون

حضور پر بار مدیر عامل هلدینگ صنعت شوینده کشور در بین کارکنان شرکت مرواریدهامون

جناب آقای دکتر نعمت الهی  مدیرعامل هلدینگ صنعت شوینده به همراه مدیران ارشد مجموعه صنعت شوینده و بهشهر جهت بازدید از شرکت مروارید هامون وارد استان سیستان و بلوچستان شهر زاهدان شدند.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مروارید هامون: جناب آقای دکتر امیرعلی نعمت‌الهی مدیرعامل محترم هلدینگ صنعت شوینده کشور به همراه اعضای هیئت مدیره و معاونین خود و همچنین دکتر معین زاد معاون برنامه ریزی شرکت توسعه صنایع بهشهر و جمعی از مدیران گروه توسعه ملی در تاریخ 1400/06/27 در ساعت 10 صبح وارد شهر زاهدان شدند که مورد استقبال مدیرعامل شرکت مروارید هامون جناب آقای دکتر سعیدی و جمعی از مدیران این مجموعه قرار گرفتند.

 

ابتدا جهت تجدید میثاق و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و آرمان های امام راحل به مزارگلزار شهدا شهر زاهدان عزیمت نموده و پس از تجدید پیمان ، در محل کارخانه شرکت مروارید هامون حضور یافتند.

 

سپس در بدو ورود به کارخانه از خطوط تولید بازدید و  با تک تک کارگران به گفت و گو نشستند و از وضع معیشتی و کاری انان جویا شدند، سپس در ادامه ، در جلسه ای رسمی با حضور همه مدیران و مسئولین مدعو در سالن جلسات شرکت مروارید هامون نشستی داشتند که در این نشست دکتر سعیدی مدیرعامل شرکت مروارید هامون گزارش کاملی از اقدامات انجام گرفته شده و یا در دست انجام و برنامه های اینده در مباحث تولید و منابع انسانی و فروش و… در طول مدت مدیریت خود ارائه نمودند .

 

 

در پایان این جلسه موارد ذیل در دستور کار قرار گرفت که شامل:

 

  • برنامه اجرایی طرح توسعه سالن تولید کارخانه
  • ساماندهی بخش های مختلف اعم ازخرید ، فروش ، مالی و…
  • توجه بیشتر به معیشت پرسنل
  • تشکیل تعاونی مسکن کارکنان شرکت مروارید هامون
  • انتخاب و تجلیل از دو کارمند نمونه تولید در راستای ایجاد انگیزه در بین کارگران
  • عقد قرارداد با بیمه نوین جهت انجام امور بیمه تکمیلی طلایی همه کارکنان و اعضای خانواده درجه یک آنان
  • برنامه اجرایی جهت یکسان سازی حقوق و مزایا و بهبود قراردادهای پرسنل

 

همچنین دکتر سعیدی گزارشی مبنی بر بهبود در خرید و فروش و تولید در روند اجرایی پروسه شرکت مطرح و همه موارد یادشده مورد استقبال حاضرین درجلسه قرارگرفت و به تصویب نهایی رسید .

 

در ادامه به جهت تسریع موارد یادشده ، با برگزاری جلسات کارشناسی با سرپرستان بخش ‌های مختلف کارخانه بین مدیران و کارشناسان مدعو برگزار گردید.

 

دکتر نعمت الهی در ادامه جهت هماهنگی با مسئولین استان به همراه دکتر سعیدی جلسات متعددی با مدیران استان برگزار نمودند و خواستار ادامه همکاری و روند روبه رشد فعالیت های شرکت شدند.

 

درپایان جلسه یاد شده حاظرین بعد از صرف نهار و اقامه نماز در محل سالن اجتماعات اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان سیستان و بلوچستان در جمع مدیران ارشد استان و جمع کثیری از کارکنان حضور بهم رساندند.

 

 

 

ارسال نظر