تولید 14 هزار لیتر مایع ضدعفونی در شرکت مروارید هامون

بازید سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان :

تولید 14 هزار لیتر مایع ضدعفونی در شرکت مروراید هامون از شرکت های زیر مجموعه توسعه صنایع بهشهر،مروارید هامون با تغییر در خط تولید تا کنون 14 هزار لیتر محلول ضدعفونی بر پایه الکل تولید کرده است.

این واحد تولیدی با تغییر در خط تولید ظرف کوتاه ترین زمان اقدام به تولید ماده ضد عفونی دست، برپایه الکل کرد و در حال مکانیزه کردن خط تولید است. تاکنون 14 هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده با الکل 80 درصد در این کارخانه تولید و جهت توزیع در داروخانه ها و مراکز بهداشتی به دانشگاه علوم پزشکی تحویل گردیده است.

با توجه به اینکه در شرایط عادی الکل تولیدی در کشور ما مازاد بر نیاز است این شرکت تلاش دارد تا محلول های ضدعفونی پایه غیر الکل و ارگانیک نیز تولید نماید که پروانه تولید آن نیز در سریعترین زمان ممکن صادر خواهد شد.

رحمتیان تصریح کرد : 16 هزار متر مربع زمین به جهت توسعه در اختیار این شرکت قرارداده شده تا با اجرای طرحهای مختلف محصولات متفاوت نیز تولید نماید.

روند تولید مایع ضدعفونی در استان سیستان و بلوچستان و توسط این شرکت کماکان ادامه خواهد داشت.

در این بازدید خانم دکتر زنگنه و خانم  سلیمی از استانداری به همراه خانم دکتر فرجیان و آقای دکتر صالحی زاده از معاونت غذا و دارو آقای دکتر رحمتیان را همراهی کردند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.