شرکت مروارید هامون برای مقابله با کرونا در کنار مردم سیستان و بلوچستان می ماند

این روزها استان سیستان و بلوچستان همچون دیگر استان های کشور درگیر بحران ویروس کرونا شده است و تبعات اجتماعی و اقتصادی آن جدی ترین مسأله برای مردم این استان است.

به گزارش روابط عمومی، مروارید هامون از شرکتهای زیرمجموعه شرکت توسعه صنایع بهشهر(سهامی عام) و گروه توسعه ملی،شرکت مروارید هامون از ابتدای شیوع کرونا در استان و در راستای مسئولیت های اجتماعی و جایگاه ارزنده مردم نزد این شرکت، به صورت تمام وقت حتی در ایام تعطیلات پیگیر رفع احتیاجات بهداشتی مردم بوده است.

تولید شوینده های بهداشتی و ژل های ضدعفونی کننده با برند سداپ برای اشباع بازار استان و رفع نگرانی مردم در خصوص کمبود ملزومات بهداشتی مقابله با کرونا ویروس از جدی ترین اقدامات شرکت مروارید هامون در چند هفته اخیر بوده است.

شهریار محمدی راد در این باره اظهار داشت: امسال به نام جهش تولید نامگذاری شده است و هدف از نامگذاری قطعاً به تولیدات فاخر بومی برای رفع نیاز جامعه در عالی ترین حد آن بر می‌گردد. ما نیز در همین راستا آنهم زمانیکه بیشترین نیاز به تحقق این شعار می رود، با تقسیم خط تولید آب ژاول به دو قسمت به تولید محلول ضد عفونی کننده پرداخته است تا از این محل هم نیاز های بهداشتی مردم تأمین و نگرانی آنها مرتفع شود و هم بستری برای حفظ و توسعه تولید و اشتغال فراهم آوریم.

‌مدیرعامل شرکت مروارید هامون ضمن تقدیر از سایر مسئولان به ویژه سازمان غذا و داروی زاهدان، گفت: همکاران ما بدون خستگی و تمام وقت، همه ظرفیت های انسانی و فنی مجموعه را برای توسعه و بهبود تولیدات به کار گرفته اند تا از رَه آورد آن از وجود لوازم بهداشتی و مقابله ای با ویروس کرونا اطمینان خاطر پیدا کنند، آن طرف قضیه هم انتظار ما از مردم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و عمل به توصیه ها برای ریشه کن کردن کرونا ویروس در استان است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.