شرکت صنعتی مروارید هامون

به دستور مدیرعامل شرکت مروارید هامون دکتر سعیدی، جلسه کمیته فنی این شرکت به صورت مستمر و اجرایی با هدف افزایش تولید برگزار شود.

به دستور مدیرعامل شرکت مروارید هامون دکتر سعیدی، جلسه کمیته فنی این شرکت به صورت مستمر و اجرایی با هدف افزایش تولید برگزار شود.

 

به نقل از روابط عمومی شرکت مروارید هامون: در این جلسه که باحضور مدیرعامل شرکت مروارید هامون دکتر مصطفی سعیدی برگزار شد. مقرر گردید کلیه مدیران و سرپرستان دراین جلسه که در محل کارخانه برگزارگردید شرکت نموده و مشکلات ومعضلات و موانعی که در تولید وجود دارد و نیز مشکلات معیشتی ذیل مجموعه خود را گزارش دهند، دکتر سعیدی در ادامه افزود: با توجه به بازدیدهای مکرر ایشان در کارخانه و بررسی دستگاه‌های موجود به مدیران مربوطه تکلیف نمودیم تا برای جلسه هفته آینده مشکلات موجود در حوزه فعالیت خود را در بحث تولید، رفاهی و معیشتی پرسنل به صورت کارشناسی شده و مستند ارائه دهند، تا نسبت به رفع آنو اقدامات و دستورات لازم صادر گردد. دکتر سعیدی دراین بازدیدها که با هدف رفع مشکلات تولید و  رفع موانع صورت می‌پذیرد تاکید کرد: افزایش تولید و روند سعودی تولیدات را به مدیران شرکت مروارید هامون تکلیف نموده و دستور بررسی موضوعات و نیز دستور ایجاد هرهفته یک پروژه ، در شرکت را  در دستور کار خود قرارداده است ، تا به لطف الهی در آخر سال به صورت کامل کلیه‌ی دستگاهای شرکت نوسازی و بروزرسانی شود. این بازدید از قسمت‌های مختلف کارخانه با مدیران و سرپرستان خطوط تولید کارخانه در تاریخ 00/06/09 در محل کارخانه برگزار گردید.

 

 

 

انتهای پیام///.

ارسال نظر