شرکت صنعتی مروارید هامون

بازدید مدیر امور شعب بانک ملی استان سیستان و بلوچستان از کارخانه مرواریدهامون

بازدید مدیر امور شعب بانک ملی استان سیستان و بلوچستان از کارخانه مرواریدهامون

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مروارید هامون: جناب آقای حسن کاظمی مدیر امور شعب بانک ملی استان سیستان و بلوچستان به همراه معاونین خود در تاریـخ 00/09/24 با حضـور در محل کارخانه مرواریدهامون واقـع در زاهدان در جلسه‌ای با مدیر کارخانه مروارید هامون، سرکار خانم یزدی دیدار کردند.

 

طی این جلسه سرکار خانم یزدی با ارائـه گزارشی از تاریخچه شرکت، روند تامیـن مـواد اولیه و چرخـه تولید و فـروش محصولات میهمانان را مستحضر نمودند.

در ادامه جلسه با دعوت مدیـرمحترم کارخانه، جناب آقای کاظمی به همراه معاونیـن خود از خطـوط تولیـد، انبارها و آزمایشگاه و سایر  واحدهای کارخانه شرکت مروارید هامون بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید که با هدف آشنایی، بررسی پتانسیل و ظرفیت های این شرکت انجام پذیرفت، آقای کاظمی ضمن بازدید از کارخانه از آخرین اطلاعات تولید و روند فعالیت بخش‌های مختلف در این واحد مطلع شدند.

 

 

در این راستا جناب آقای کاظمی از همکاری بانک ملی استان سیستان و بلوچستان با شرکت مروارید هامون استقبال نموده و در ادامه بیان کردند بانک ملی آماده هرگونه همکاری در حوزه‌های مختلف اعم از:  ارائـه تسهیلات ، انتخاب استراتژی‌های موثر درجهت افزایش فروش محصولات در استان سیستان و بلوچستان، تسریع و هموار شدن صادرات محصولات می‌باشد.