شرکت صنعتی مروارید هامون

بازدید سرپرست جدید شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر از شرکت مرواریدهامون

بازدید سرپرست جدید شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر از شرکت مرواریدهامون

به گزارش واحد روابط‌ عمومی؛ عباس شکور سرپرست محترم شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر، روز چهارشنبه ۲۳ شهریورماه سال جاری ضمن حضور در دفتر مرکزی شرکت مروارید هامون و آشنایی با پرسنل ستادی، به همراه مدیریت عامل از واحدهای مختلف این شرکت بازدید نمودند.

 

در طی این بازدید که با خوش آمدگویی به جناب آقای دکتر شکور سرپرست محترم شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر و آشنایی با مدیران ارشد و پرسنل مرواریدهامون آغاز گردید.

 

محمدی راد مدیر عامل شرکت مروارید هامون ضمن تشریح روند رو به رشد مروارید هامون به بیان برنامه های آتی این شرکت پرداخت. سپس جناب آقای شکور ضمن تبریک سالروز تاسیس شرکت مروارید هامون بر روند رو به رشد این شرکت تاکید و همچنین ایجاد طرحهای توسعه اقتصادی در منطقه سیستان و بلوچستان را بنا بر منویات مقام معظم رهبری از وظایف گروه توسعه ملی برشمردند.

 

عباس شکور در این جلسه با اشاره به اینکه، در برنامه جدید شرکت مدیریت صنعت شوینده ارزیابی پیشرفت شرکت‌ها در زمینه تحقق اهداف و دستیابی به بودجه پیش‌بینی شده بر اساس شاخص‌های کلیدی عملکرد و متناسب با فعالیت هر شرکت و همچنین مدیریت برندینگ در کشورهای مقصد صادراتی بر گسترش سبد محصولات شرکت مروارید هامون تاکید نمودند.

 

در پایان مدیریت مروارید هامون از توجه ویژه سرپرست محترم شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر جناب آقای شکور به شرکت مروارید هامون تشکر نموده و آرزوی توفیق و تعالی مروارید هامون را از خداوند متعال مسئلت نمودند.