بازدید سرزده جناب دکتر تقوامنش از کارخانه شرکت مرواریدهامون

بازدید سرزده جناب دکتر تقوامنش از کارخانه شرکت مرواریدهامون


بازدید سر زده‌ی معاونت محترم امور شرکت‌ها و مجامع شرکت توسعه صنایع بهشهر جناب آقای تقوامنش از کارخانه مرواریدهامون در شهر زاهدان و توصیه‌های میدانی ایشان در خصوص طرح‌های توسعه‌ی شرکت مرواریدهامون

 

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مروارید هامون، جناب آقای دکتر فرهاد تقوامنش عضو محترم هیات مدیره و معاون امور شرکت‌ها و مجامع هلدینگ توسعه صنایع بهشهر به همراه یک نفر از استانداری سیستان و‌ بلوچستان در مورخ23 اسفند ماه از نزدیک در جریان روند تولید و صادرات این شرکت قرار گرفتند.

 

 

در ابتدای بازید، سرکار خانم یزدی مدیر کارخانه مرواریدهامون گزارشی از عملکرد کلیه واحدها اعم از خط تولید، بسته بندی،کنترل و کیفیت نحوه بارگیری محصولات ارائه نمود. در ادامه تنی چند از کارکنان به نمایندگی از کل مجموعه مرواریدهامون ضمن تشکر از حضور دکتر تقوامنش در کارخانه این شرکت و دیدار با کارکنان و پرسنل در رابطه با مشکلات موجود و دغدغه های اصلی پرسنل مطالبی را ارائه کردند.

 

 

 

 

 

 

جناب آقای دکتر تقوامنش در طی این دیدار با بررسی روند تولید نحوه فروش و بارگیری محصولات از ظرفیت و پتانسیل‌های موجود شرکت مرواریدهامون مطلع شدند و در راستای اهداف سازمانی پیشنهادات سازنده و راهبردی در حوزه صادرات  محصولات به مناطق خاورمیانه ارائه نمودند.

ایشان اضافه نمودند: عملکرد فعلی نشان می‌دهد که شرکت مرواریدهامون دارای پتانسیل‌های بالقوه‌ای در نیروی انسانی می‌باشد، به طوری که عاشقانه، دلسوزانه و متعهدانه تلاش می‌کنند و این موضوع در عملکرد آن‌ها کاملاً مشهود می‌باشد.

 

 

 

 

در پایان مدیر کارخانه با تشکر از حسن توجه مدیران ارشد شرکت توسعه صنایع بهشهر در خصوص شرکت‌های زیر مجموعه و پرسنل آنها اعلام نمود آنچه در شرکت مرواریدهامون دیده می‌شود، وجود گنجینه‌ای از سرمایه‌های انسانی و متخصصان ماهر است و بسیاری از اقداماتی که برای بهبود و ارتقای تولید در این مجموعه انجام شده توسط متخصصان داخلی بوده و تأکید بر ادامه روند پیشرفت این شرکت نمودند.