شرکت صنعتی مروارید هامون

بازدید دادیار دادسرای دیوان عالی کشور و هیأت همراه از شرکت مرواریدهامون

بازدید دادیار دادسرای دیوان عالی کشور و هیأت همراه از شرکت مرواریدهامون

 

درپی بازدید سرزده جناب آقای مهدی مهرانگیز دادیار دادستان دیوان عالی کشور،جناب آقای مهدی شمس آبادی دادستان استان، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان سیستان و بلوچستان جناب آقای راشکی از کارخانه مرواریدهامون و همچنین آشنایی با نحوه تولید و صادرات این شرکت آقای مهدی مهرانگیز برمنویات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید و رفع موانع آن تأکید نمودند.

 

در این بازدید خانم یزدی مدیریت کارخانه مرواریدهامون  ضمن تشریح نقش اقتصادی این شرکت در استان سیستان و بلوچستان و نیز بیان پتانسیل‌های بالقوه صادراتی شهر زاهدان و کارخانه مرواریدهامون به بیان مشکلات و موانع صادرات و تولید این شرکت از قبیل مقایرت 10درصدی نرخ ارز سامانه سنا و بازار آزاد ارز اشاره نمودند.

 

در ادامه ایشان افزودند یکی دیگر از مشکلات تولید در استان وجود بعد مسافتی با سایر مراکز صنعتی و گستردگی جغرافیائی استان می‌باشد که گرانی حامل‌های انرژی باعث کاهش تبادلات صنعتی سازنده با استان‌های همجوار گردیده است.

 

 

 

در پایان جناب آقای مهدی مهرانگیز حمایت از تولید و تثبیت اشتغال را سرلوحه وظایف تمام سازمان‌های دولتی برنمودند و همچنین تاکید بر تولید، دانش بنیان و تسهیل موانع موجود را از کلیه مراکز استان خواستار شدند.

در این راستا آقای محمدی‌راد مدیرعامل از توجه دادیار دادستان دیوان عالی کشور و جناب آقای راشکی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سیستان و بلوچستان به این بخش محروم کشور تشکر نمودند.

 

 

 

اتمام پیام.///