بازدید مدیر عامل توسعه صنایع بهشهر از دفتر مرکزی مروارید هامون

بازدید صادق الحسینی  مدیر عامل گروه توسعه صنایع بهشهر از دفتر مرکزی شرکت مروارید هامون
به گزارش روابط عمومی شرکت مروراید هامون، جناب آقای صادق الحسینی مدیرعامل محترم شرکت توسعه صنایع بهشهر در آذرماه 1398 ازدفتر مرکزی شرکت بازدید نمودند. در این بازدید  جناب آقای مهندس وکیلی مدیر عامل محترم شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر (سهامی عام)، جناب آقایان ملکی و شفیعی (به ترتیب معاون محترم مجامع شرکت توسعه صنایع بهشهر و هلدینگ شوینده) الحسینی را همراهی نمودند.

طی این بازدید دوساعته آقای الحسینی ضمن آشنایی کامل با مدیران میانی شرکت مروارید هامون و روند فعالیت های این شرکت به بحث و تبادل نظردر حوزه‌های مختلف تولید،‌بازاریابی و فروش صنعت شوینده پرداختند. از نکات مهم این جلسه می‌توان به تاکید موکد مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر به لزوم افزایش میزان سرمایه گذاری در شرکت مروارید هامون و افزایش تنوع محصولات تولیدی این شرکت اشاره نمود که منجر به افزایش اشتغالزایی و بالا رفتن ضریب تولید در استان سیستان و بلوچستان خواهد شد.

مدیرعامل محترم توسعه صنایع بهشهر در این نشست ضمن تقدیر از عملکرد شرکت مروارید هامون در زمینه افزایش چشم گیر سطح تولید و فروش این شرکت و همچنین توسعه بازارهای صادراتی ، اشاره به تاریخچه و قدمت فعالیته ای شرکت توسعه صنایع بهشهر استراتژی های کلی این هلدینگ را برشمردند و از مدیران شرکت مروراید هامون خواستار هم افزایی بیشتر با سایر شرکت‌های گروه بهشهر شده و در این خصوص راهکارهای عملیاتی را در اختیار حاضرین قرار دادند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.