شرکت صنعتی مروارید هامون

ایجاد کارگروه ویژه HSE در شرکت‌های تابعه توسعه صنایع بهشهر

ایجاد کارگروه ویژه HSE در شرکت‌های تابعه توسعه صنایع بهشهر

محمدرضا فلاح، سرپرست شرکت توسعه صنایع بهشهر با بیان اهمیت فرهنگ‌سازی و آموزش HSE در شرکت‌ها، بر لزوم ایجاد کارگروه ویژه HSE در شرکت‌های تابعه توسعه صنایع بهشهر تأکید کرد و برنامه‌ریزی و پایش مستمر بهبود سلامت محیط کار را از مهم‌ترین وظایف این کارگروه ویژه شمرد.

به گزارش بیدنا به نقل از مدیریت ارتباطات و اطلاع‌رسانی شرکت توسعه صنایع بهشهر، نائب رییس هیئت مدیره و سرپرست شرکت، این مطلب را در دوره کارگاهی آموزشی HSE پیشرفته دو روزه که برای کارکنان این حوزه و در راستای بهبود سطح ایمنی و کاهش خطرات ناشی از کار برگزار شد، عنوان کرد.

 

 

در این نشست که جمعی از مدیران و کارکنان حوزه HSE شرکت‌های تابعه توسعه صنایع بهشهر و اساتید مدعو این حوزه، حضور داشتند به مسائل و مشکلات حوزه HSE و سلامت محیط کار پرداخته شد.
همچنین حسین کریمخان زند مدیرعامل بیمه نوین ضمن حمایت از اقدام مؤثر هلدینگ توسعه صنایع بهشهر، گفت: توجه به HSE موجب کاهش حوادث در شرکت‌ها و کارخانه‌ها می‌شود و ما آماده معرفی اساتید مجرب در این حوزه برای آموزش پرسنل شرکت‌های تابعه توسعه صنایع بهشهر هستیم.
احمدی مدیرعامل شرکت خدمات بیمه‌ای پوشش توسعه بهشهر هم ضمن ارائه گزارشی از نرخ حوادث رخ داده در محیط شرکت‌های گروه توسعه صنایع بهشهر، حساسیت و اهمیت مدیران ارشد شرکت‌های تابعه به موضوع سلامت محیط کار و همچنین به‌روز کردن ارزش دارایی‌های شرکت‌ها را از مهم‌ترین عوامل کاهش خسارت‌های ناشی از حوادث غیرمترقبه در محیط کار دانست.