اولین جلسه هم اندیشی و هماهنگی با حضور مصطفی سعیدی مدیرعامل

اولین جلسه هم اندیشی و هماهنگی با حضور مصطفی سعیدی مدیرعامل

با حضور مصطفی سعیدی مدیرعامل، اعضا هیئت مدیره و پرسنل در تاریخ 9 خرداد ماه 1400 در محل دفتر مرکزی مروارید هامون اولین جلسه هم اندیشی و هماهنگی برگزار شد:

در ابتدای این جلسه که به پیشنهاد مدیرعامل برگزار شد، مدیران و پرسنل ضمن معرفی اجمالی از خود، به سوابق و حوزه تحت فعالیت خویش اشاره کردند و سپس اعضا هیئت مدیره به بیان دیدگاه ها و شرح وضعیت کنونی مروارید هامون اشاره داشتند و افزودند که تمام توان خود را در خدمت مروارید هامون با سکان داری مدیرعامل جدید به خدمت می‌گیرند.

 سپس سعیدی ضمن خوش آمد گویی و آرزوی موفقیت برای مجموعه مروارید هامون تاکید موکد بر تولید و فروش داشت و به منظور جلوگیری از انباشت محصول از واحد بازرگانی و فروش خواسته شد تا نهایت توان خود را برای برون رفت از وضعیت کنونی به کار گیرد.

از جمله مصوبات این جلسه که در فضایی صمیمی برگزارشد: می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کلیه پرسنل باید متعهدانه و مسئولانه در فضایی به دور از حاشیه و با رعایت سلسله مراتب سازمانی در حوزه وظایف محوله گام بردارند
  • ایجاد و راه اندازی کمیته های تخصصی فروش، خرید، بازرایابی و حسابرسی به جهت قانونمندی کلیه عملیات اجرایی شرکت، به صورت مدون و با برنامه‌ریزی مشخص.
  • حفاظت مسئولانه کلیه واحد ها از اطلاعات و داده های محرمانه شرکت.
  • ·         برندسازی محصولات به وسیله تیم فروش و بازاریابی با تمام قوا ادامه یابد.
  • تیم تولید می‌بایست با تعدیل هزینه ها به سودآوری شرکت کمک کند.
  • تیم مالی موظف شد که در راستای کاهش هزینه ها، مدیریت هزینه نماید.
  • به واحد حسابرسی داخلی ماموریت داده شد تا به کمک تیم‌های مالی و بازرگانی و فروش با ارائه گزارشات به موقع و مدون به مدیریت هزینه ها کمک نماید.

در خاتمه پرسنل مروارید هامون ضمن تبریک مجدد انتصاب مصطفی سعیدی برای وی آرزوی موفقیت و سربلندی نمودند و  برای افزایش تولید و فروش مروارید هامون، با یکدیگر متعهد شدند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.