اشتغال مستقیم280 کارجو در سیستان و بلوچستان

اشتغال مستقیم280 کارجو در سیستان و بلوچستان

به گزارش بیدنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک، یک بانک مردمی است و از این رو همواره سعی کرده تا در حد امکان در جهت  رفاه حال مردم خدمت رسانی کند؛ بانک ملی ایران بر خود وظیفه می داند با مشارکت در طرح های بزرگ زیربنایی و همچنین حمایت از توسعه صنعتی کشور یاری گر مردم باشد.

توانمندسازی اقتصاد و پشتیبانی از بخش تولید داخلی، رونق بخشی به خدمات بازرگانی و ارتقای میزان اشتغال در کشور از مهم ترین سیاست های مدیران این بانک است و به همین جهت بخش عمده تسهیلات پرداختی به بخش تولید و حمایت از تولیدکنندگان اختصاص می یابد.

بانک ملی ایران با پرداخت تسهیلات سرمایه ثابت و درگردش به چند شرکت در استان سیستان و بلوچستان توانسته ۲۸۰ اشتغال زایی مستقیم را فراهم کند.

شرکت آناهیتا رفتارشرق صنعت فعال در زمینه تولید لوله های پلی اتیلن، شرکت تعاونی۸۴۰  ایران کولا ایرانشهر فعال در زمینه تولید انواع نوشابه گازدار و شرکت آرمان سلامت نیمروز فعال در زمینه تولید انواع ماسک از جمله شرکت هایی هستند که این تسهیلات را دریافت کرده تا سهمی در بخش تولید و به تبع آن ارتقای وضع اشتغال زایی استان داشته باشند.

از آن جا که راه نجات و تعالی کشور تمسک به منویات مقام معظم رهبری علی الخصوص در بخش توصیه ایشان به حمایت از واحدهای تولیدی است، بانک ملی ایران نیز فلسفه وجودی خود را بر پایه تسهیل امور اقتصادی کشور بنا نهاده و حامی مطمئنی برای مسئولان و مردم در برون رفت از شرایط بحرانی است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.